Kigyulladt egy hulladéklerakó kedden hajnalban Polgárdi közelében. A több ezer négyzetméter alapterületű, körülbelül tizenöt méter magas szeméthalom több száz négyzetméteren égett – írtuk meg Dél-Kom Sajtófigyelő felületén, hírösszefoglaló formájában magunk is. A Magyar Nemzet néven megjelenő periodika most visszatekint az esetre, részletes leírást és fotókat közöl az oltás folyamtáról. A tűzmentesítés egyébként még nem értek teljesen véget: most is zajlanak az utómunkálatok.

