Tűz ütött ki a polgárdi hulladéklerakó-tároló telepen az éjjel, jelentette több hírforrás is. A Liener úgy tudja, hogy egészen pontosan a 7205-ös út 3-as kilométere közelében lévő hulladéktárolóban csaptak föl a lángok. A tűz oka a Hírstart szerint egyelőre ismeretlen, a FEOL pedig ma reggel jelentette, hogy a székesfehérvári és polgárdi lánglovagok jelenleg is oltanak.