Gigatűz volt Gyálon a hulladékfeldolgozóban – tudósított tegnap a Dél-Kom Sajtófigyelő is. Valamennyi napilap visszatekint a történésekre, és beszámol az utómunkálatokról. A Magyar Nemzet az MTI anyagát veszi át, és a Katrasztrófavédelem helyszínen készült videófelvételeit mutatja be. A 24.hu-t Kassai Zsigmond tudósította. A rövid anyagból kiderül, hogy bár az illetékesek az ablakok zárva tartását rendelték el a környéken élőknél, a helyszínen végzett mérések nem mutattak ki egészségre káros koncentrációt a levegőben. Az Infostart beszámolójának is sokatmondó a címe: Még szerda éjjel is birkóztak a hatalmas gyáli tűzzel.