A BAMA után (amelyet a Dél-Kom Sajtófigyelő is szemlézett tegnap) ma a Pécs Aktuál is bőséges terjedelemben ír a pécsi problématérképről. A lap szerint sokan panaszkodnak többek között az illegális szemétlerakókra is. A hírszerkesztő által jegyzett cikk egyébként javarészt a Bama felületén már olvasott gondolatokat mantrálja, de ezúttal a Biokom nem kerül szóba.