A Dél-Kom Sajtófigylő már közölt korábban hírösszefoglalót arról, hogy vállalatunk megkezdte a karácsonyfák begyűjtését. A kései reagálású lapok most csodálkoztak rá a tényre, így a ma reggeli újságokban még föllelhető néhány utánlövés (Hírstart). Olvasóink szíves figylmébe a PécsMa részletes tájékoztatóját ajánljuk, amelyben még egy komlói kecsketenyésztő felhívása is olvasható – a jószágok állítólag szívesen elmajszolják a fenyőhajtásokat.
