Az Új Dunántúli Napló és a BAMA is beszámolt róla tegnap délután, hogy cégünk összsedi a karácsonyfákat az ünnepek elmúltával. A szerző (Zs.J. aka Zsigmond József).vállalatunk közleményét szemlézi, néhol idézi.

Viszonylag korrekt hangvételű, hasonló tartalmú cikket közölt a Siklósi Hírek is.

A Hírnavigátor a 7300 megegyező tartalmú tudósítását (szerző: S.Bence) emelte be az országos sajtóba.
