A BAMA rácsodálkozott arra a Dél-Kom Sajtófigyelő által már napokkal ezelőtt ismertetett tényre, hogy új olajgyűjtő szigeteket alakított ki Pécsett a Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. A hír közlése nem sikerült igazán, mert a cikk címe nincs köszönőviszonyban a valósággal: Pécsett három helyen adhatjuk le a sütőolajat – írják. Helyesen: három új helyen, ugyanis az Aldi, a Spar, a Lidl, a MOL és a Shell leadópontjai az új, sárga konténerek kihelyezésével nem szüntek meg.