Szerdán megnyitott a Planet Budapest. A közönség indításként beszélgetést hallhatott: Áder János, volt köztársasági elnök, a Kék Bolygó Alapítvány kuratóriumi elnöke és egyben a Planet Budapest alapítója Hernádi Zsolttal, a MOL elnök-vezérigazgatójával ült le megvitatni a MOL illetve a MOHU fenntarthatósági törekvéseit. Az interjúról tegnap már beszámolt a Dél-Kom Sajtófigyelő, ám a Greendex most olyan bő terjedelmű, fotókkal illusztrált, a vezérigazgató emberi arcát is megmutató anyagot közölt, amit érdemes olvasóink figyelmébe ajánlani. Ráadásul letölthetővé tették a teljes beszélgetést.