A Dél-Kom Sajtófigyelő hírösszefoglalója tegnap egy rövid bekezdést szentelt a nagykanizsai, több mint ezer köbméteres szeméttengernek, amelyből azonban országos ügy lett. A Népszava (szerző: P.L.) bőven tovább ment a hír puszta közlésén, és Musits Róbert környezetvédelmi szakembert, az IMRO DDK Kft. ügyvezetőjét idézte, aki arra figyelmeztetett: az ország számos pontján található ilyen típusú illegális, veszélyes hulladéklerakó. A Hírstart, a Hírnavigátor és a Hírlapszemle is kiemelten foglalkozik ma reggel az üggyel. Kanizsán állítólag nincs pénz a helyzet kezelésére. Az áldatlan állapotokról a legnépszerűbb videó-megosztó csatornára is fölkerült egy felvétel.