Amint arról tegnapi kiadásában a Dél-Kom Sajtófigyelő is beszámolt, elszállították a kaposvári illegális hulladékot, amit egy pécsi cég halmozott fel a somogyi megyeszékhelyen. A PécsMa ugyancsak reflektált a hírre, és jelentésébe beleszőtte az egyházasharaszti lakosok kálváriáját is az ottani illegális hulladékheggyel. A Pécs Aktuál persze rögtön utánalőtt a PécsMának, arról pedig, hogy országos visszhangot kapjon az eset, Az Üzlet gondoskodott, ugyancsak még tegnap.