Fölébredtek a baranyai újságírók – a Dél-Kom Sajtófigyelő által már két napja szemlézett hír, amely szerint országos szemétgyűjtési hetet hirdetett a Magyar Közút, ma reggelre a BAMA és az Új Dunántúli Napló felületein is megjelent. A cikkek nem tartalmaznak új információkat.