Megvan a Mol hulladékgazdálkodási cégének a neve – újságolta tegnap esti kiadásában az Index, egész pointosan Kuli Orsolya, bár ha kíváncsi lett volna, a Dél-Kom Sajtófigyelőben már két hete olvashatta volna az információt. Amúgy a cikk részletesen szól a MOHU MOL ambícióiról, bemutatja a társaság vezetőjét, Pethő Zsoltot, és bár semmiféle újdonságot nem tartalmaz, korrekt összefoglalónak tekinthető.
Jóval rövidebben szemlézi a MOL közleményét, de sokkal több háttéranyagot ad ma reggeli cikkében a hvg. Az RTL avezérigazgató személyével foglalkozik bővebben. A legalaposabb elemzést ezúttal is (mint oly sok gazdasági kérdésben) a Portfolio adta tegnap esti kiadásában, amelyben még a MOL részvényeinek a bejelntést követő alakulását is grafikonnal ábrázolta.