Egész pontosan a MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. lesz a szolgáltató, véli tudni az Új Harkányi Hírek, amely szerkesztőségi cikkében kijelentette, hogy cégünk már csak fél évre tervezhet, mert, idézzük: júliustól már nem ők szervezik a szemétszállítást.

Kapcsolódó hír, hogy a MOHU MOL igen sok álláshirdetést tett közzé országos lapokban illetve álláskereső felületeken a mögöttünk hagyott napokban.