A fenti címmel elemzi Pethő Zsolt (a Dél-Kom Sajtófigyelő által is szemlézett), Népszavában megjelent nagyinterjúját a Klubrádió. A viszonylag rövid írás kérdéseket fogalmaz meg azt illetően, hogy miért éppen a MOL belépésével alakítja át az állam a hulldékgazdálkodás finanszírozását, hisz az a MOL nélkül is kersztülvihető lehetett volna. A Pénzcentrum cikkének címe: Elárulta az új hazai kukaóriás vezére: emelkedhetnek a szemétdíjak Magyarországon? A beszélgetés elég talányos tehát, sokféle olvasata lehet. A hvg podcast-ot adott közre Júliustól megváltozik a hulladékgazdálkodás. De hogyan? címmel, a 168 óra pedig A körforgásosság logikájára épül az új hulladékgazdálkodási reform címmel hoz összefoglalót. Rendszeres olvasóink az utóbbi két anyagban túl sok újdonságot nem találnak majd.
A podcast a képre kattintva hallgatható meg.
