Nagyinterjút közöl ma hajnali kiadásában, a fenti címmen Pethő Zsolttak, a Mohu Mol Zrt. vezérigazgatójával a Népszava (szerző: Marnitz István).

A vállalatvezető beszél egyebek mellett a kapacitáslekötési szerződésekről, az engedélyekről, Palkovics László elszólásáról, a hulladékos csalásokról, és arról, hogy a MOL az NHKV-val ellentétben miért ad majd elegendő pénzt a hulladékcégeknek, szemben azzal a gyakorlattal, hogy hatékonyságnövelés címén elvonná a pénzeket.
A MOL nejlonzsákos kihelyezés esetén a lehető legrövidebb időn belül fix edényzetet telepít, és a jelenleginél jóval több használttextil- és -sütőolaj-gyűjtőpontot létesít.