Az Európai Unió megjelentette a csomagolási anyagok és csomagolási hulladék kezelésére vonatkozó szabályozását. Ez azt írja elő, hogy 2030-tól valamennyi csomagolási anyag újrafeldolgozható legyen és a műanyag csomagolóanyagok pedig tartalmazzanak újrafeldolgozott részt. A tervezett Változásokról a Dél-Kom Sajtófigyelő is beszámolt már. A Don’t waste it ismerteti a részletszabályokat, és aláhúzza, hogy a szabályok kihatással lesznek a közétkeztetésre, vendéglátásra is, ugyanis előírások lépnek érvénybe az újrafeldolgozandó, tiltandó, egyszer használatos termékekre vonatkozóan. (Egyébként ezt az aspektust vizsgálta a Turisztikai és Vendéglátó Munkaadók Országos Szövetségének honlapja, a Vimosz is.) A hazai hulladékmagazin a hír kapcsán fölhívja még a figyelmet az új norvág szabályozásra. A skandináv ország január 1-től az élelmiszerhulladék és csomagolás hatékonyabb kezelésére hozott intézkedéseket. Ennek értelmében azok a vállalkozások és munkahelyek, amelyek a háztartásokhoz hasonló hulladékot állítanak elő – ilyenek a dolgozók étkezéséről gondoskodó cégek is – kötelesek hulladékukat, így az élelmiszerhulladékot is különálló gyűjtőedényekbe rakni és ezek újrahasznosításáról gondoskodni.
Amúgy az EU várhatóan 2023 második negyedévében teszi közzé új élelmiszerhulladék-csökkentési célszámait.