Vasszécsényben a szolgáltató megunta a másfél éve tartó huzavonát: a hírről a Dél-Kom Sajtófigyelés is beszámolt. Az Úgy tudjuk most arról tett jelentést (szerző: Farkas Bazsi), hogy összeült a település vezetője, a Vas megyei Kormányhivatal vezetője és a Katasztrófavédelem képviselője, és a tárgyalás végén arra jutottak, hogy ajánlatot kérnek három cégtől. A legkedvezőbb árú szolgáltató a szemetet eddig szállító STKH helyére lép majd. A polgármester rendkívül bő terjedelmű, és kissé zavaros tájékoztatója a lap hasábjain elolvasható. A VAOL ugyanakkor közelinek látja a megoldást. A közelinek látszó megoldás azonban a polgármester tájékoztatója alapján mintha nem is lenne olyan nagyon közeli…

Fölmerülnek kérdések. Vajon milyen feladatok állhatnak a polgármester és a levélben említett társaság tagjai előtt, amelyek megoldásra várnak? Másfél év alatt vajon miért nem lehetett megoldani ezeket a feladatokat az előző szolgáltatóval? Miért nem szólaltatja meg a a hazai sajtó az előző szolgáltatót?
