Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Nógrádban jelentősen romlik a helyzet az utak mentén | Dél-kom Intranet


Rendszeres olvasóink már tudják: nyomon követjük a MediaWorks napilapjainak sorozatát a hazai utak mentén kialakult állapotokról. A jelképes stafétabotot tegnap Csongrád-Csanád Nógrád Vármegyének adta át. A NOOL szerkesztőségi összefoglalójából azután kiderült: drámaian romlik a helyzet az aszfaltcsíkok mellé lerakott hulladékot illetően. A Közút Nógrád megyében dolgozó szakembereihez folyamatosan érkeznek a bejelentések a bűncselekménynek számító illegális hulladéklerakásról, amiért egyes esetekben akár három éves börtönbüntetést is kaphatnak a szemetelők – írta a portálnak eljuttatott közleményében a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kommunikációs osztálya. A társaság 80 mérnökségének szemétszedési tevékenysége során évente egy kisebb megyeszékhely éves kommunális hulladékának megfelelő mennyiségű szemetet gyűjt össze az országos közutak mellől, ez évi 1,5 milliárd forintos terhet jelent ró a cégre.