Amint a Dél-Kom Sajtófigyelő már beszámolt róla, sorozatot indított megyei napilapjaiban a MediaWorks. A cikkek azt veszik számba, hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt. megyei igazgatóságai hogyan igyekeznek rendet tartani az utak mentén. A Délmagyar most a Szeged környéki utak, elsősorban a 43-as környékén szervezett akcióról tudósít (szerző: Szabó Imre).
