A magyarok rengeteg használaton kívüli elektronikai eszközt tárolnak otthon, erről az Infostartban, még a múlt héten olvashattunk – a hírt a Dél-Kom Sajtófigyelő szemlézte. Az Új Dunántúli Napló és a BAMA gyakorlatilag változatlan szöveggel emeli át mai számába Balika István e-hulladék szakértő, a Hulladékgazdálkodók Országos Szövetségének elnökségi tagja gondolatait e tárgyban.