A magyarok rengeteg használaton kívüli elektronikai eszközt tárolnak otthon, legalábbis egy friss, országos kutatás szerint. Régi mobiltelefont például a lakosság 63 százaléka őriz a fiókjában. Sokan tartaléknak tartják ezeket, de többen nem is tudják, mit érdemes velük kezdeni, vagy csak nincs kedvük foglalkozni a kérdéssel. Az Infostart Balika István e-hulladék szakértővel, a Hulladékgazdálkodók Országos Szövetségének elnökségi tagja segítségével öt okot is bemutat, amiért érdemes az újrahasznosítást választani. Sok újdonságot ne várjanak a cikktől.