A fenti címmel Pernecker Dávid közöl összeállítást a PécsMa internetes napilap legfrissebb kiadásában. Az írás bevallottan a Magyar Nemzeti Bank ajánlásai alapján készült, amelyeket még január közepén szemlézett a Dél-Kom Sajtófigyelés. (A Magyar Nemzeti Bank állásfoglalása a szelektív hulladékról, január 14.) Az akkori MNB anyag alapján készített Excell-táblázatot itt megismételjük.
Íme a január 14-ei Sajtófigyelés anyaga:
https://intranet.delkom.hu/2022/a-magyar-nemzeti-bank-allasfoglalasa-a-szelektiv-hull/
És itt a most megjelent cikk is: