Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Feljelentették az NHKV-t | Dél-kom Intranet


Továbbra sem látszik körvonalazódni a megoldás azokon a Pest megyei településeken, ahol korábban a Dél-Kom Sajtófigyelő által is ismertetett okok miatt bizonytalanná vált a hulladékszállítás. A Budapest Környéke az országgyűlési képviselők (Vécsey László, Szűcs Lajos, Tuzson Bence) felelősségét firtatja és beavatkozást sürget, tekintettel arra, hogy Csömörön például már nem is ígérnek szemétszállítást erre a hétre. Gyuricza László, Kerepes fideszes polgármestere a közösségi médián arról tájékoztatta a helyieket három napja, hogy 21-én viszik el a szemetet, azonban elmondása szerint tegnap azt közölte vele a DTKH, hogy kapacitásproblémák miatt mégsem tudják ezt megtenni. Az ATV szerint előkerült egy videófelvétel is, amelyen látható, ahogy szedik össze a szemetet, azonban nem a szolgáltató autója van a videón, hanem a Zöld Híd Kht kukáskocsija. Tegnap megtörtént az első feljelentés: a Pest Megyei Kormányhivatal Fogyasztóvédelmi Főosztályánál tettek bejelentést amiatt, hogy a szemétszállító cég nem végzi el a szerződésben vállalt, kifizetett szolgáltatást. A szolgáltató, a Duna-Tisza Közi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. mellett a feljelentés a NHKV-ra is vonatkozik