A Dél-Kom Sajtófigyelő beszámolt róla a múlt héten, hogy a PTE keretei között, a Városgondnokság közreműködésével Pécsett is elindult a Cseppet sem program, amelynek elsődleges célja, hogy a sütőolaj és -zsiradék ne kerüljön a települési szilárdhulladékba, illetve a csatornába. A BAMA most arról tudósít, hogy a mozgalomba Harkány is bakapcsolódott. A közreműködő szervezet, a helyi óvoda a gyűjtőedényt a Dankó utcában helyezte el.