A Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zrt. országos azbesztmentesítési pályázatára sikeresen jelentkezők önerő biztosítása nélkül mondhatnak búcsút az egészségre és környezetünkre káros szigetelőanyagnak. A Dél-Kom Sajtófigyelés tegnap már ismeretette a pályázat tényét, a napilapok, közöttük a PécsMa mai kiadásaikban beavatnak a részletekbe is. Fontos tudni, hogy a pályázat kizárólag HAK 17 06 05* típusú azbeszthulladékra vonatkozik.