Meghirdette régóta várt országos azbesztmentesítési pályázatát (lakossági ügyfelei részére) a Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zrt. A hírt a részletes információk közreadásával jószerével valamennyi hazai sajtótermék átvette. A pályázatokat június 20-án reggel nyolc órától lehet beadni a zrt honlapján külön erre a célra fenntartott felületen. A lapok nem mulasztják el megemlíteni, hogy a koordináló szerv a pályázat megvalósításához az Innovációs és Technológiai Minisztériumtól kapott támogatást a Tiszta Ország Program keretében.
