Amint a Dél-Kom Sajtófigyelés már beszámolt róla, hogy a LAFARGE Cement Magyarország Kft. munkatársai látogatást tettek kökényi bázisunkon. Felhívtuk Olvasóink figyelmét a PécsMa erről szóló tudósítására is. Tegnap késő este a BAMA felületére ugyancsak fölkerült egy összefoglaló Mohay R. tollából. Az értelemzavaró hibáktól sem mentes tudósításban például ilyenek olvashatók, idézzük: A látogatás során megismerhették annak folyamatát, hogyan kezelik elő azt a hulladékot, amelynek egy részét a Királyegyházi Cementgyárban újrahasznosítanak alternatív tüzelőanyagként (sic!).