Fenntarthatósági hetet szervezett a LAFARGE Cement Magyarország Kft., ennek keretében a fenntarthatóság témájához kapcsolódó érdekes előadások, interaktív programok mellett a LAFARGE munkavállalói látogatást tehettek a Kökény Regionális Hulladéklerakó Központban. A látogatás során megismerhették annak folyamatát, hogyan kezelik elő azt a hulladékot, amelynek egy részét a Királyegyházi Cementgyárban újrahasznosítanak alternatív tüzelőanyagként.
EZÁLTAL IS JELENTŐS MÉRTÉKBEN CSÖKKENTVE A KIRÁLYEGYHÁZI CEMENTGYÁR CO2 KIBOCSÁTÁSÁT.
A LAFARGE fenntarthatósági hétről a PécsMa közölt mai számában fényképes tudósítást.