Időről-időre a sajtó föl-fölkap témákat, amelyek azután végigjárják a lapokat. Az utóbbi napokban a csatornahálózatba dobott települési szilárdhulladék lett az egyik fő téma, ahogy ennek lenyomatát a Dél-Kom Sajtófigyelőben is megtalálták szemfüles olvasóink. Tegnap, fenti című cikkében a PécsMa is jelentős terjedelmet szentelt a kérdéskörnek. Az ürügyet az Árkád Üzletházban minap lezárult Ökováros Hét szolgáltatta. A lapnak a pécsi Ökováros-Ökorégió Alapítvány titkára, Lettner Gabriella nyilatkozott. Mit tehetnénk hozzá? Ez az interjú is elkészült.