Kedves Kollégák!
Ezúton tájékoztatunk Benneteket, hogy 2026. március 9-én (hétfőn) megkezdődnek a faültetési munkálatok a telephelyen. A munkavégzés érinti az új zúzalékos parkoló egyik oldalát is, ezért a parkoló egy része hétfő reggeltől lezárásra kerül. Az érintett területet a csatolt képen piros jelölés mutatja.
Kérjük, hogy a lezárt területen ne parkoljatok, valamint tájékoztassátok az érintett kollégákat is a változásról.
Együttműködéseteket köszönjük!
