Kedves Kollégák!
A Társaság vezetése és az érdekképviselet közötti tárgyalások eredményeként megszületett az idei évre vonatkozó bérmegállapodás. Célunk egy olyan csomag összeállítása volt, amely egyszerre veszi figyelembe a Társaság pénzügyi lehetőségeit, ismeri el minden munkavállalónk elkötelezettségét és kezeli a kritikus területeken felmerülő működési kihívásokat.
A bérmegállapodás főbb pontjai:
- Egységes bérfejlesztés 2026. április 1. napjától: A vállalat munkavállalói számára átlagosan 5%-os alapbérfejlesztést biztosítunk. Ezzel szeretnénk elismerni minden részleg közös erőfeszítését, amellyel hozzájárultak Társaságunk eredményes működéséhez.
- Járatpénz emelés 2026. április 1. napjától: Az általános emelésen felül, a hulladékszállítási részlegen dolgozó, közvetlen gyűjtő-, szállító szolgáltatást végző kollégáink részére átlagosan havi br. 30.000 Ft-os járatpénz emelés.
- Fizikai munkavállalók részére biztosított tisztálkodó csomag, havi br. 2000.-Ft összegben alapbéresítésre kerül 2026. április 1. napjától, így április 1. napjától ez a természetbeni juttatás megszűnik. A január-február-március havi időszak 1 összegben kerül kifizetésre.
- 2026. évben a fizikai állomány tekintetében a mozgóbér továbbra is br. 700.-Ft/fő/nap összegben került megállapításra. A szellemi állomány tekintetében évente két alkalommal (június és december) teljesítmény értékelésre kerül sor. A teljesítmény értékelés eredménye alapján a munkáltató a 2026. évben a teljesítménybért a munkavállalók számára továbbra is évi br. 160.000.-Ft összegben állapította meg.
- Felek a 2026. évben a Cafeteria juttatás (br. 605.400.-Ft/fő/év), a jubileumi juttatás (br. 93.100.-Ft/év) valamint a hűségpótlék (9.300.-Ft/hó) összegének 2026. évre történő megállapítását a hatályos Kollektív Szerződésben rögzítették.
- A 2026. évben is biztosított a hőségpótlék napi br. 2.500.-Ft összege az országosan elrendelt hőségriadó idejére azon munkavállalóknak, akik a munkavégzésüket irodán kívüli külső területen végzik.
Miért volt szükség a járatpénz emelésére?
Ez a döntés a munkakörök alapos elemzése és a munkaerőpiaci helyzet mérlegelése után született meg.
A hulladékszállítás fizikai megterhelése, az időjárási kitettség (fagy, hőség) és az egészségügyi kockázatok olyan speciális tényezők, amelyek ezt a pótlék emelést indokolják. Ezen a területen a munkaerő megtartása és pótlása kritikus fontosságú a teljes vállalat működése szempontjából. Amennyiben az alaptevékenységünk (a szállítás) veszélybe kerülne, az a Társaság egészének stabilitását érintené. Ez a kiegészítő juttatás tehát nem csupán a frontvonalban dolgozók megbecsülése, hanem közös érdekünk is a szolgáltatás folytonosságának biztosítása érdekében.
A megállapodás 2026. április 1. napjától hatályos.
Az alapbéremelés személyi hatálya: Alapbéremelésre jogosult a Munkáltatónál az Mt. alapján munkaviszonyban foglalkoztatott minden munkavállaló, akinek munkaviszonya 2025. december 31-én fennállt és azóta is folyamatosan fennáll és nem áll próbaidő hatálya alatt. A passzív állományban lévőknél a Munkáltató a távollét megszűnését követően az Mt. 59.§-ban írtak szerint jár el.
Az alapbéremelés személyi hatálya nem terjed ki azon munkaköröket betöltő munkavállalókra sem, amelyeket érintett a kormányzati döntésnek megfelelően előírt 11%-os minimálbér és 7 %-os garantált bérminimum emelés, mely 2026. január 1. napjától a jogszabályi előírásoknak megfelelően került rendezésre.
Köszönjük minden munkatársunk megértését és napi helytállását, amellyel hozzájárulnak közös sikereinkhez!
Üdvözlettel,
A Vezetőség