Kedves Kollégák!
Már csak egy nap és ismét együtt tehetünk egy zöldebb környezetért! 🌱
Holnap, 2026. június 5-én a Környezetvédelmi Világnap alkalmából faültetést szervezünk a Malomvölgyi-tónál, folytatva a két évvel ezelőtti sikeres kezdeményezésünket.
A facsemetéket és a szükséges szerszámokat a BIOKOM Városüzemeltetési részlege biztosítja számunkra – neked csak a jókedvedet és néhány praktikus dolgot kell hoznod.
Mit hozz magaddal?
- kényelmes, időjárásnak megfelelő ruházat;
- munkakesztyű.
Kérjük, Dél-Kom-os pólóban érkezz!
Találkozó
📍 9:45-kor a Malomvölgyi I. tó parkolójában
Kijutás
- A Kökényi Regionális Hulladékkezelő Központból gyalogosan indulunk, találkozó 9:00-kor az irodaház előtt.
- A többi telephelyről érkezők igénybe vehetik a céges autókat, amelyeket az arra jogosult kollégák vezethetnek.
Jelentkezés
Még ma 14:00 óráig várjuk a jelentkezéseket!
Kérjük, részvételi szándékodat e-mailben jelezd Patkós Dorottyának a patkos.dorottya@delkom.hu e-mail címen.
Csatlakozz hozzánk, és ültessünk együtt fákat egy zöldebb jövőért! Várunk szeretettel! 🌱
