Tisztelt Kollégák!
2026. január 1-től azok az anyák, akik két gyermeket nevelnek és 2025. december 31-e után töltik be a 40. életévüket nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a munkabérből származó jövedelem után. Kérjük, hogy akiket érint a kedvezmény a mellékelt nyilatkozatot kitöltve a munkaügyre 2026.01.23-ig beküldeni szíveskedjen.
Több gyermeket nevelő anyák kedvezménye
Munkaügyi csoport