Kedves Kollégák!
A két évvel ezelőtti sikeres programunk nyomán idén ismét közösen ünnepeljük a Környezetvédelmi Világnapot: 2026. június 5-én faültetést szervezünk a Malomvölgyi-tónál.
A facsemetéket és a szükséges szerszámokat a BIOKOM Városüzemeltetési részlege biztosítja számunkra.
Szeretettel várunk minden kollégát, akinek munkaköre lehetővé teszi a részvételt és közvetlen vezetője jóváhagyta azt.
Mit hozz magaddal?
- kényelmes, időjárásnak megfelelő ruházat;
- munkakesztyű.
Kérjük, Dél-Kom-os pólóban érkezz!
Találkozó:
- 9:45-kor a Malomvölgyi I. tó parkolójában.
Kijutás:
- A Kökényi Regionális Hulladékkezelő Központból gyalogosan indulunk, találkozó 9:00-kor az irodaház előtt.
- A többi telephelyről érkezők igénybe vehetik a céges autókat, amelyeket az arra jogosult kollégák vezethetnek.
Jelentkezés
Kérjük, részvételi szándékodat 2026. június 4. 12:00 óráig jelezd e-mailben Patkós Dorottya részére a patkos.dorottya@delkom.hu e-mail címen.
Tegyünk együtt egy zöldebb környezetért – várunk szeretettel! 🌱