Kedves Kollégák!
Eljött a pillanat, hogy beszéljünk a csomagrendelésről. Tekintettel arra, hogy mostanra a „portára kért csomag” gyakorlata kissé elharapódzott, szeretném kérni az alábbi szabályok betartását, hogy ezek mentén mozogva normalizáljuk a helyzetet.
1. Lehetőség szerint ne ide kérd!
2. Ha nincs más megoldás, a „portán hagyott borítékban elhelyezett készpénzes utánvét” abban az esetben is TILOS!
3. Ha ide kérsz csomagot, légy tekintettel arra, hogy a porta nem raktár, ahol bármi elfér. Kérlek ne rendelj ide raklap szám semmiből.
4. Ha érkezik a futártól a hívás, hogy itt a csomag, kérlek mielőbb vedd át, vidd el!
Fenti szabályok keretek. Kérném, hogy igazodjatok hozzájuk. A telepőr kollégák segítenek, amiben tudnak, de ne éljünk ezzel vissza.
Köszönöm a megértéseteket!