Kedves Kollégák!
Valószínűleg többen tapasztaltátok, hogy a mára várt bérutalás még nem jelent meg a számlátokon. Ennek oka, hogy bár Társaságunk a teljes bértömeget elutalta a K&H Banknál vezetett számlájáról, a K&H Bank technikai okok miatt jelenleg nem tudja teljesíteni a bankon kívüli utalásokat. A hiba elhárításán már dolgoznak, és a mai nap folyamán mindenki meg fogja kapni a fizetését.
Ennek fényében kérjük türelmeteket és megértéseteket.
Köszönettel: Vezetőség
Megjött