Megoldás lehetne, hogy a fővárosi házak elől legalább évente egyszer, előre egyeztetett időpontban, ingyen vinnék el a hulladékokat – veti föl a Népszava (kizárólag printben olvasható) cikkében Marnitz István. A szakújságíró csaknem egy kolumnás cikkben elemzi a kialakult, közismert helyzetet, és ismereteti a Mohu álláspontját, amelyet épp egykori kedves kollégánk, Kiss Tibor képviselt ezúttal.
