A dontwasteit.hu beszámolója szerint csütörtök reggel ismét elindult a szemétszállítás a fővárosban. A MOHU Budapest közleménye alapján a vállalat vezetése egyeztetéseket folytatott a szakszervezetekkel és a munkavállalói képviselőkkel. A megbeszéléseken minden felvetett problémát napirendre vettek, és több, a munkakörülményeket érintő kérdésben sikerült megállapodni. A tárgyalások azonban nem zárultak le, a felek folytatják az egyeztetéseket a következő időszakban.