Kedves Kollégák!
Örömmel értesítünk benneteket, hogy megérkeztek az új snack- és kávéautomaták a központi irodaházba, és nem viccelünk: sokkal nagyobb a választék, mint eddig! ![]()
Milyen újdonságokra számíthattok?
✔ Szélesebb snackválaszték – kedvenc nassolnivalók és egészségesebb opciók ![]()
✔ Készételek is elérhetők – ha gyors, de tartalmas megoldásra van szükségetek ![]()
✔ Pepsi helyett Coca-Cola – a kollégák visszajelzései alapján ![]()
✔ Jobb kávé, több forró ital – hogy mindig legyen energiátok ![]()
Várhatóan a telephely többi területén is hamarosan cseréljük az automatákat, így mindenhol élvezhetitek az új lehetőségeket.
Reméljük, hogy tetszeni fog nektek, és megtaláljátok a kedvenceiteket! Jó nassolást és kávézást kívánunk! ![]()
![]()