Kedves Kollégák!
Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy 2025. január 16. éjféltől megszűnik a hagyományos Ügyfélkapu. Az egyfaktoros ügyfélkapus bejelentkezés kivezetése után két módon lehet majd csak belépni a magyarorszag.hu, a tarhely.gov.hu, az epapir.gov.hu vagy az eeszt.gov.hu felületekre:
- Ügyfélkapu+ szolgáltatással
- DÁP (Digitális Állampolgárság) mobilalkalmazással
Utóbbi tekintetében továbbra is áll az ígéret, hogy a Kormányhivatal által felajánlott kitelepülés lehetőségével élve a közeljövőben módotokban áll majd a kökényi telephelyen élesíteni a DÁP alkalmazást, de addig az áthidaló megoldás az Ügyfélkapu+ tud lenni. Az erre való átállásban segít az alábbi linken található részletes leírás.
https://kau.gov.hu/dap/sugo/ugyfelkapu-plusz
Akinek már van DÁP-ja, annak nincs más teendője.
Lévayné Hajdics Katalin
adminisztrációs koordinációs vezető