Kedves Kollégák!
A következő napokban kaszálási munkálatok zajlanak a parkoló területeken. Annak érdekében, hogy a munkák zavartalanul elvégezhetők legyenek, kérjük, figyeljetek az alábbiakra:
Holnap (szeptember 16., kedd)
Kérjük, ne parkoljatok a nagy kavicsos parkolóba. A munkába érkezők számára a mérlegház felőli parkoló áll rendelkezésre.

Holnapután (szeptember 17., szerda)
Kérjük, ne parkoljatok a mérlegház felőli nagy parkolóba. Ehelyett használjátok a parkoló elejét, illetve a kavicsos parkolót.

Együttműködéseteket köszönjük!