Tisztelt Kollégák!
2025. október 1-től a három gyermeket nevelő anyáknak nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a munkabérből származó jövedelem után. Kérjük, hogy akiket érint a kedvezmény a mellékelt nyilatkozatot kitöltve a munkaügyre 2025.10.27-ig beküldeni szíveskedjen.
Tájékoztató és nyilatkozat a három gyermeket nevelő anyák kedvezményéről
Munkaügyi csoport