Donald Trump elnöki beiktatása után szétszéledt az ünneplő tömeg, s csak szeméthegyek maradtak utánuk Washington utcáin. A hulladékok között nem ritkák az amerikai szimbólumok, a piros-fehér-kék színű tárgyak. A beiktatás után órákkal megjelentek a guberálók is, megmentve ezt-azt a kupacokból – írja a Blikk.