Június 16. és 21. között rendezték meg Szerbiában, Újvidéken a Veterán Asztalitenisz Európa-bajnokságot. A rangos versenyen 44 ország több mint 2500 játékosa vett részt, ahol a magyar delegáció kiválóan szerepelt: sportolóink összesen 18 érmet hoztak haza, köztük öt Európa-bajnoki aranyat is.
Külön büszkeség számunkra, hogy kolléganőink, Birkás Mária Éva (Mara) és Hambergerné Trischler Judit a női párosok 45–49 éves korosztályában vigaszágon bronzérmet szereztek. Felkészülésüket és játékstratégiájukat Tóth Andrea kolléganőnk edzőként segítette, aki szakmai támogatásával szintén hozzájárult a szép eredményhez.
Judit és Mara sportszeretete, kitartása és felkészültsége példaértékű – szívből gratulálunk nekik ehhez a szép eredményhez!


Gratulálok a szép eredményhez!
Nagyon szuper! Gratula Nektek, ügyesek vagytok!
Gratulálok Nektek!???
Szeretettel gratulálok!
Gratulálok és további sok sikert kiívánok