Kedves Kollégák!
Ha már megkóstoltátok az Ökumenikus Sajtműhely kóstoltatása során a finomságait és ízlettek, akkor azért, ha pedig még nem volt alkalmatok kipróbálni, de hallottatok róla és szívesen megízlelnétek őket – akkor most itt az alkalom!
Április 14. éjfélig még lehetőségetek van rendelni a www.rendeles.sajtmuhely.hu oldalon keresztül. (fontos, hogy a BIOKOM céget válasszátok ki)
A megrendelt és pénzügyileg rendezett termékek 2025. április 17-én megérkeznek a Siklósi útra, így már a húsvéti asztalotok ínyencségeit is gazdagíthatják.
A havi rendelési minimum (30.000 Ft) már teljesült, így a kiszállítás biztosan megtörténik.
Ne habozzatok élni a lehetőséggel – jó étvágyat és kellemes készülődést kívánunk az ünnepekre!