A MOHU szeptemberben PFËMÜ néven indított figyelemfelkeltő kampányt, hogy rámutasson: a szelektív hulladék 75%-a még mindig a vegyes kukában végzi. A „webshopnak álcázott” kampányban abszurd, hulladékból készült tárgyakkal mutatták be, milyen következményei vannak a rossz szelektálásnak. A kutatás szerint a 20–45 évesek többsége fontosnak tartja az újrahasznosítást, de sokan nem tudják pontosan, hogyan kell helyesen szelektálni. A PFËMÜ – amely a papír, fém és műanyag szavak kezdőbetűiből áll – célja, hogy a jó szándékból tudatos napi rutin váljon.