De nem vállalatunk dolgozói. Legalábbis a Pécsváradi Közös Önkormányzati Hivatal arról tájékoztatta a BAMA és az Új Dunántúli Napló szerkesztőségét, hogy a Városüzemeltetési Kft.munkatársai szállítja el a házak elé kihelyezett fenyőfákat. Amennyiben a lakosok szeretnék igénybe venni a szolgáltatást, nem kell mást tenniük, mint január 15-ig lebontani a karácsonyfát, és kitenni azt a ház elé.