Továbbra sem nyugszanak a szemetelők – számolt be róla a Hirdi Polgárőr Egyesület hivatalos Facebook-oldalán. Az egyesület tagjai a napokban járőröztek Pécs-Hird vonzáskörzetében, ahol három újabb illegális hulladéklerakót találtak. Részletek az Új Dunántúli Napló és a BAMA felületein.