Kedves Kollégák!
Többen érdeklődtetek már a telephelyi bejárással kapcsolatban, ezért most szeretnénk látogatási lehetőséget biztosítani számotokra. A látogatás célja, hogy közelebbről is megismerjük azokat az üzemrészeket, amelyek munkánk szempontjából is meghatározóak.
Az alábbiakban összefoglaljuk a legfontosabb tudnivalókat:
Az üzemi technológiák veszélyessége és a helyek szűkössége miatt maximum 10 fős csoportokban tudunk látogatást szervezni.
A bejárás körülbelül 2 órát vesz igénybe, ezalatt gyalogosan járjuk be az alábbi három fő üzemrészt:
- komposzttelep (zöld hulladék),
- válogatómű (szelektíven gyűjtött csomagolóanyag),
- mechanikai biológiai hulladékkezelő mű (kommunális hulladék).
Kérés esetén lehetőség van a hulladéklerakó megtekintésére is, azonban ez időjárásfüggő – esős idő után az útviszonyok miatt nem javasolt.
A látogatáshoz szükséges védőfelszerelést biztosítjuk. A zárt cipő viselete kötelező, emellett javasoljuk, hogy olyan ruházatban gyertek, ami nem gond, ha poros, koszos vagy akár szagos lesz.
Jelentkezni a Délkom meghajtón, az Üzemlátogatás mappában található Látogatások nevű Excel-táblázatban van lehetőségetek.
Kérjük, hogy jelentkezéskor adjátok meg e-mail címeteket, hogy esetleges változás (pl. betegség, szakadó eső, üzemleállás) esetén gyorsan el tudjuk érni a csoport tagjait. Fontos, hogy a programon való részvételi szándékotokat a közvetlen feletteseteknek is jelezzétek!
Ha kérdésetek van, keressétek bátran,
- Győrfi Alexandrát (30/662-5924; gyorfi.alexandra@delkom.hu) vagy,
- Patkós Dorottyát (30/113-5891; patkos.dorottya@delkom.hu)!