Amikor hazaérek a munkából vagy a bevásárlásból, rendszeresen azt látom, hogy a kiürített kuka nem kerül vissza a ház elé, hanem egyszerűen az úttesten hagyták. Az autóknak kerülgetniük kell őket, ami nemcsak bosszantó, hanem veszélyes is, különösen egy szűk utcában
– írja a BAMA olvasói levél rovatában egy illető. Megbízható anyagvizsgálati módszerrel (ránézés) megállapítja azt is, hogy
a barna kuka teteje nálam és a szomszédomnál is letört, vélhetően a durva kezelés következtében.
Ez veszélyes!